Sitemize İlan Vermek İçin Acele Edin

MASÖR Eyüp Meşe

İsim : Eyüp Meşe
Telefon : 0 (542) 786 64 94
İl : İstanbul
İlçe : Kadiköy
E-Posta : eyupmese03@gmail.com
Profil Ziyareti : 1 Kez İncelenmiş
Profil Ziyareti (Son 1 Ay) : 38 Kez İncelenmiş
Profil Ziyareti (Toplam) : 575 Kez İncelenmiş
İlan Eklenme Tarihi : 28 Nisan 2023, 12:39
 1. Herkese Merhabalar;

  Ben Uzm. Masör Eyüp Meşe, 1987 doğumluyum. 15 Senedir Profesyonel Masaj Terapistliği yapıyorum. İngiltere, Kanada, Rusya, Çin, Japonya, Tayland, Hindistan'da Eğitim aldım. Türkiye'de Bağdat Caddesinde Özel Mesleki Kursta Eğitmen olarak çalıştım. Masaj yapmayı sevdiğim gibi işimden keyif alıyorum. 

  Türkiye'de İlk ve Tek Bireysel ve Kurumsal Müşterilere Hizmet Vermekteyim. Kurumsal Şirket çalışanlarada profesyonel masaj seansı hizmeti vermekteyim. 

  Türkiye Futbol Federasyonu ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Lisanslı Masörüm. Bir dönem Fenerbahçe, Galatasaray, Erzurumspor, Giresunsporda Spor Masörlüğü Yaptım. Regmun Carya Hotel Belekte G20 zirvesinde Masaj Terapistliği yaptım. Julian Club Hotel Marmaris'te Spa Yöneticiliği yaptım. Lisanslı, birçok ülkede sertifika alamaya hak kazandım. Uzakdoğu Masajlar'ında tecrübe sahibi Uzman Masörüm. 

  Hizmetler; İsveç Masaj, Baş Boyun ve Omuz Masajı, Medikal Masaj, Anti Selülit Masajı, Sensual Masajı, Refleksoloji Masajı, Thai Masajı, Shiatsu Masajı, Bali Masajı, Spor Masajı, Sıcak Taş Masajı, Kese Köpük Masajı, Bölgesel Masaj, Anti Stres Masajı, Derin Doku Masajı, Aroma Terapi Masajı, Dolaşım Masajı, Sırt Masajı ve Yüz Masaj ve Özel Masajlar, 

  Masaj Sürelerim; 90 Dakika'dan Başlıyor. 

  Siz değerli masaj severlerin memnuniyetine önem veriyorum. Kaliteli ve sizi dinlendirip tüm birikmiş stresinizi atmanıza yardımcı olacak harika bir masaj için benimle iletişime geçebilirsiniz.

  Sizin kendi yerinizde hizmet vermekteyim. Sistemde yazan bölgeler dışında ücretlerimde farklılıklar olabilir.

  Dilerseniz beni direk olarak arayabilir yada WhatsApp tıklayıp mesaj yazabilirsiniz. 

  Yurtiçi ve Yurtdışı her bölgelere hizmet veriyorum.

  Görüşmek üzere.

Bu ilana henüz herhangi biri tarafından yorum yapılmamış, dilerseniz ilk yorumu siz yazabilirsiniz.